William odjíždí

…pokračování příběhu vo mejch nejkrásnějších vánocích

Takže kde jsem to skončila: jo, jak jsme jeli do Narodniho Parku Teide. To je prostě úplně úžasnej les v kopcích vedoucích k tý nejvyšší hoře, což je ještě pořád činná sopka. Tam jsou všude rozestavěný takový grily venku v přírodě, takže kdokoliv může přijet, přivézt si, co chce a grilovat.

Takže jsme sbalili maso, vinný klobásky, bagety, sejry, zeleninu a víno a vyrazili jsme. Ten park je fakt nádhernej. Vybrali jsme si v lese místečko, kde svítilo slunce a rozbalili si tam všecky poklady na dřevěným stole, kterej tam byl k tomu účelu umístěnej.  William je ale děsně nepraktickej, takže jsem oheň nakonec rozdělala já a pak jsme pekly ty dobrůtky a popíjeli víno a hráli na kytaru a zpívali vánoční písničky a pak  ještě hráli náš oblíbenej Black gammon a William mě každou chvíli objal a dal mi třeba polibek do vlasů a strašně jsme se spolu nasmáli a bylo to prostě úplně super.

Ve čtvrtek jsem zase musela do práce, ale odpoledne jsme se šli ještě koupat a večer, náš poslední, jsem ho vzala do Casy Abaco, což je takovej nádhernej starej barák za Puertem, kde jsou všude čerstvý kytky a ovoce, všude hořej svíčky a vlastně je to takovej bar. Můžete vejít do jakýhokoliv pokoje, v každým jsou stolky a židličky, prostě jako doma u někoho ve starožitným obyváku a tam za váma přijde někdo z personálu a přinese vám něco k pití. Neskutečný.

Takže tam jsme seděli, kecali a hráli hru, jenže kolem desátý večer William začal klasicky zívat,tak jsme jeli domů. K tý naší poslední historce už jsme se nijak nevrátili a William, i když mi dával najevo svoji náklonnost, už nic dalšího nezkoušel.

V pátek dopoledne jsme se v pohodě sbalili a já, v domění, že máme spoustu času, protože bude William zase odlítat ze severního letiště, který je odsud kousek, jsem to měla naplánovaný tak, že tam bude hodinu před odletem, což bude bohatě stačit.

Naštěstí ale většinou jezdim stejně všude zbytečně brzo. Naštěstí. Protože jsme jeli v klídečku v autě a prozpěvovali si feliz navidad prospero aňo y felicidad a když jsme přijeli na letiště, zjistili jsme, že jeho odlet je z jižního letiště, který je odtud asi hodinu cesty!!! Williama málem treil šlak!! No a mě samozřejmě taky. Takže jsme nasedli do auta, já jela asi 140km v hodině a celou cestu jsem telefonovala za volantem jako zběsilá a snažila se překecat lidi na letišti, ať zdržej pro Williama letadlo a nezavíraj check in.

Ještě že tam ty lidi celkem znám, takže mi nakonec ředitel letiště slíbil, že pokud přijedeme alespoň pět minut do odletu, odbaví ho a stihne to. Tohle byla teda jízda smrti a když jsme dojeli na letiště, já byla úplně zpocená a celá jsem se třásla. Běželi jsem do odletový haly, tam na mě čekal chlápek, kterej hned vzal Williama a odbavil ho a pak už mě jen William rychle políbil, zamával mi a utíkal k letadlu. Fakt jsme to stihli na poslední chvíli!!

Já si dala na letišti kafe, byla jsem úplně vytřesená a pak se pomalu dala na cestu zpět. William je fakt neskutečnej, ale stejně si myslim, že spolu asi nikdy nebudem. Já bych asi v jeho světě žít nedovedla a von v mým asi taky ne…

Zejtra mi přijedou tři další návštevy, ale o tom až jindy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „William odjíždí

 1. Mam podobne pocity ohledne Williama a chlap co neumi zatlouct hrebik a chodi spat v deset hodin je dobry jako kamarad, ale ne jako partner…

  Ta cesta na letiste musela byt mazec. Dovedu si predstavit jak jsi uhanela ostrovskymi serpentynami. No radsi nepremyslet co by se mohlo stat a uz byste nikdy to letadlo nestihli.

  A Backgammon jsem hravala po hospodach, nez se mi narodil cvrcek. Ted jen obcas zavzpominam. Je to totiz zabijak casu. Upadnes do hrani ani nevis jak.

 2. no, ale krásně jste si to užili…a to letadlo jste stihli a vůbec. William na tebe musí být strašně pyšnej! Možná spolu nikdy nebudete, ale pořád se budete potkávat…osudová láska, jak má být 🙂

 3. gugu: presne. ja si uvedomila, co se mohlo stat, az potom a skoro jsem nemohla dojet domu.

  dewberry: vidim to podobne. na jednu stranu je mi to lito, na druhou stranu je to tak trosku uleva…

  nuli: ja mam fakt samy sileny hisotrky, ja vim. proto jsem zacala psat tenhle blog…

 4. alaiva: mela bych bejt asi do dubna, ale kdovi, co se vsechno semele, uvidime.

  cheorchia: moc dekuju za prani a tobe preju samozrejme taky vsecko nejlepsi!

  a vam vsem, co sem chodite!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *