Teda tohle jsou novinky

přímo senzační!!

Předevčírem jsem měla sraz s Jarkou, to je ta moje kámoška, kterou zbouchnul ten kriminálník Paul ve Francii. Má už docela veliký břicho a strašně se připravuje na mateřskou roli, cejtí se strašně důležitá a taky jí to fakt sluší. Asi je to taková ta rozená matka. Doma už si nějak urovnala vztahy, dokonce jí její máma prej řekla, že to dítě bude vychovávat, ale ať Jarka nastoupí vod září na tu medicínu a tak mi vyprávěla, že to zkusí a čišela šíleným optimismem, kterej jsem jí skoro až zazáviděla, prostě to, jak je v pohodě.

Mě už se Praha začíná děsně zajídat Asi je to taky tim počasim, jednou je nádherně, podruhý zase sněží a je kosa, to se vážně už nedá vydržet. Peter vodjel na 4 dny do Vídně za svojí holkou Yvonne, tak jsem teď na víkend sama a musim si vymyslet nějakej program.

No jo, ale abych se vrátila k tomu, že jsem celej tejden uvažovala vo tom, že bych už zase ráda někam vypadla, tak se mi staly dvě parádní věci: za prvé mi volala Isabella, to je moje švýcarská kámoška, kterou znám z Londýna, a zve mě na velikonoce k nim do Maloji!!! To je teda fakt úplně super a já se nemůžu vůbec dočkat. Hrozně moc mi vo tom vyprávěla, tak se děsně těšim.

No a ta druhá bomba bombastická je ta, že mi včera přišel mail z Anglie vod tý cestovní agentury, kde jsem byla na pohovoru a už jsem dávno přestala doufat, a píšou tam, že hledají náhradníka na 2 měsíce do Egypta a jestli mám zájem, ať jim dám do dneška do 15.00 vědět. Nástup by byl od 1. dubna.

Já jsem se málem zhroutila, protože i když vo Egyptě vim jen to, že tam jsou pyramidy a hlavní město je Káhira a že vodtud Mojžíš vyvedl Israelity z otroctví, tak tam samozřejmě strašně moc chci!!!!!! Vůbec si to nedovedu představit, nějaký podrobnosti k práci bych se měla dozvědět hned, jak jim to vodsouhlasim, což se za chvilku chystám udělat.

Probírala jsem to s Petronellou v práci a ta mi říkala, že mě bude strašně postrádat, ale že tohle je pro mě skvělá příležitost, tak ať určitě jedu a že se k ní můžu kdykoliv vrátit. Naši mi řekli v podstatě to samý. Asi věděli, že stejně někam zmizim a tak jsou rádi, že to nedělám na vlastní pěst a Peter, ten vo tom ještě neví, toho asi bude mrzet, že bude v Praze sám, ale von je tak společenskej, že už si určitě nějaký kámoše najde.

Takže jsem jak na trní. Vůbec se nemůžu na nic soustředit, jdu si dnes do knihovny půjčit knížky vo Egyptě a před tim, než to začne bejt vážný si ještě užiju v tom Švýcarsku. Hurááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Teda tohle jsou novinky

 1. Do země, v který lidi píšou opačně, bych rači nejel. Z toho by se jeden posral.
  Zatím skoro všichni, co tam byli, se vrátili se zdravotními problémy.
  Teda se sračkou.
  Nedivím se, když tam lidi píšou opačně a chlapi tam chodí v ženských šatech.

 2. rodice kamarada tam bydli… protoze prej bydlet v luxusni vile v rezidentni ctvrti kahiry (vcetne kuchare, vratnyho a uklizecky/sluzky) prijde levnejc nez pronajem stredne velkyho bytu v centru prahy :))

  ovsem naucil me udajne nejuzitecnejsi frazi pri ceste do egypta, „pudr askariosa pisipkosa“ (nebo tak nak..), a znamena to „sprej na hubeni mravencu“

 3. no já toho o Egyptě vim o něco víc, ale oproti tobě se tam nikdy neoctnu- gratuluju, ty máš fakt bombastický kontakty a odvahu!

 4. mar: lepsi zit v zemi, kde se pise vobracene a chlapi chodej v zenskej satech, nez v zemi, kde lidi vodsuzujou to, co neznaj a jsou neskutecne rasisticky a nacionalisticky….:(

  a nezapomen, ze jsem z ukrajiny, me jen tak nejaka sracka nehrozi, ja mam dezinfekci vodkou:)

  au: a proto se prestehovali do kahiry????

  L: souhlas 100%

  prokopios: no, zatim me moc nechval, nevis, jestli neprijedu s brekem za tejden zpet:)

  leni: prijimacky jsou v cervnu, takze bych to mela stihnout, pokud si nevezmu njakyho mohameda a nezustanu tam uz navzdy!

  flammerole: no a ja o nic neprijdu, maximalne o jaro na pivni zahradce v letenskym zamecku, ale to pro jednou rpeziju…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *