Jsem teda šťastná?

Vo Svědcích a Bobíkovi.

Já vím, že je to trapný, ale furt na toho pojišťovacího Bobíka teď musim myslet. Von to byl trošku divnej týpek, ale dost mě nakrklo, že mě nebalil, když mě normálně všichni balej. Kdyby si pro něj nepřišla ta načančaná panička, tak si řeknu, že to musí bejt normalní buzík, když to na mě nakonec ani nezkusil, ale prostě je to asi takovej ten klasickej podpantoflák, co se jich tu potulujou tisíce.

Jenže mě jěště pak v noci napadlo a to v souvislosti s těma Jehovovejma svědkama, co se mě ptali, jestli jsem šťastná, že bych bejvala byla fakt asi šťastná, kdyby se ten chlápek vo něco pokusil. A von nic. Prostě si s nim jen tak dát ještě další pivo /na to by mě musel bejval pozvat, protože už jsem u sebe měla posledních pár Korun/ a pak si chvíli povídat a pak se třeba fakt nechat pojistit, určitě bych dostala nějakou slevu a ještě bych měla v životě nějakou jistotu a pak se třeba projít tím parkem až dolů na Statromák, krásně přes most, paráda.

Je to všechno blbost. Já přece nejsem na staší chlápky a už vůbec ne na kravatáře a pojišťováky. Jenže tenhle byl takovej…..jinej, prostě nevím, jak to vysvětlit.

Rozhodla jsem se, že se začnu konečně učit k maturitě. Jenže venku je furt tak krásně a tak jsem si řekla, že by nebylo marný spojit příjemný s užitečným a chodit se učit do Letenskýho Zámečku. Je mi jasný, že se po třech pivech asi moc nevzdělám, ale zase si to užiju a nebudu mít aspoň blbý svědomí, že jsem učivo nechala doma. A ještě k tomu tak třeba toho pomerančovýho Bobíka zase potkám. Myslim si, že se tam prostě dřív nebo pozdějc objeví, protože ta načančaná tyrkysová lady se k němu v zásadě vůbec nehodila. Třeba ji sbalil jen tak z nouze a teď ho to začalo mrzet. Třeba to byla jeho ségra, no to je jasně úplná hovadina, sorry. Třeba ale se jí chce už dlouho zbavit a prostě neví jak.

No a tak budu chodit tam a dělat, že se učim, aspoň to nebude vypadat, že tam na někoho čekám a třeba mi do tý hlavy skutečně něco naleze a pak uvidíme…

Šmarjá, já se snad zabouchla, že by to bylo tím nastávajícím prvním Májem??

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Jsem teda šťastná?

  1. hihi, to je pravda 🙂 tve textiky jsou uplne jineho razu nez jinych tvych vrstevnic, na ktere jsem tu narazila. jen tak dal! tve clanky mi vzdycky vykouzli usmev v tvari.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *