Tak se taky stěhuju

http://sonja.ostrovanka.cz/

Tak jsem si u všech blogerů z bloguje četla, že se někam stěhujou. Jenže co já? Já se stěhovat neumim, ani na to nemám prachy. Napadlo mě, že by mi mohla pronajmout pokojík ve svým baráku Ostrovanka.

Docela mě překvapilo, že mi to nabídla ještě než jsem se jí stačila zeptat. Prej že tam teda můžu bejt, ale nemám jí zasahovat do jejích věcí a moc jí nelézt na voči, ať nám prej to spolubydlení co nejdýl vydrží. Tak se budu snažit. Stěhuje mě ten její kámoš, tak doufám, že to stěhování Ostrovanka zacvaká i za mě.

Jsem fakt zvědavá, jak nám to spolu bude klapat. Její děti mi sice asi budou dupat nad hlavou a vyhrávat nějaký svoje melodie, ale zas darovanýmu koni na zuby nekoukej, že jo…

Tak já to teda tady balim a až se přestěhuju, najdete mě na týhle adrese:

http://sonja.ostrovanka.cz/

Takže děkuju jí i tomu jejímu stěhovákovi a já se teda budu přiživovat a nebudu moc prudit… mějte se. Sonja

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Tak se taky stěhuju

  1. Nazdár! 🙂 Na wordpress jsem se bála, mně to tu přijde takový nějaký moc na úrovni, jak idnes. 😀 Nic pro moje deníčkový psaní. 🙂 A ještě to ze mě mámí e-mailovou adresu, když chci komentovat, no to kamarádi nebudem! :-!

  2. ahoj wien, ja jsem tu v podnajmu, takze si nemuzu moc vymejslet. a tu adresu snad zadas jednou a je to, ne? me tenhle pokoj pridelila ostrovanka, tak to holt budu muset akceptovat. vsadim se, ze u ni se mailem hlasit nemusis. asi chce kotrolovat moje soukromy navstevy, kdyz uz jsem u ni. ale chod sem normalne dal, vsak ona si casem zvykne:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *