Tak teda asi po dlouhý době nejsem singl

i když přesně nevím, co teda vlastně jsem. Dabl??

Dneska mi odjížděj kámošky, na což se docela těšim. Hlavně proto, že se potřebuju nutně vyspat a zotavit z neustálejch večírků, který jsme provozovaly. Každej den něco. Holky pak ale vyspávaly a já musela do roboty, takže jsem pak večer fakt padala únavou, jenže ony byly zase fit a vyspalý a měly chuť někam vyrážet.

Jeden večer jsme dokonce něco uklohnily společnejma silama u mě doma a pozvaly Takise s Nikosem, aby přišli, z čehož vznikla nakonec docela dobrá party.

Na neděli jsme byly nachystaný na výlet loďkou. Přijely jsme do Benitses, kde má Takis schovanej svůj oranžovej nafukovací člun, pomohly mu ho dát na vodu a vyrazili společně na moře. Takis nás zavezl na jednu mrňavou pláž, kde jsme si roztáhli svoje věci a slunečníky a pak jsme se s holkama učily lyžovat na vodních lyžích, což bylo úplně super! Chvíli nám to trvalo, než jsme se konečně zvedly v moři a začly fakt lyžovat, ale potom…ten pocit se prostě nedá snad vůbec popsat.

Pak jsme se koupali a jedli a pili a povídali si a holkám říkaly, jak se jim vůbec nechce zpátky domů do Prahy.

Asi v sedm večer jsme se teprve sbalili a chtěli doplout zpátky, jenže jak jsme všechny lyžovaly, Takisovi došla veškerá nafta a tak jsme zůstali trčet nedaleko břehu vesničky Moraitika, ke kterýmu jsme museli dopádlovat.

Tam jsme vyskočili, Takis řekl holkám, ať počkaj u člunu, vzal kanystr a ptal se mě, jestli s ním půjdu na benzínku. Cestou tam jsme se bavili, jak to byl prima den a on mi říkal, že jsou holky hrozně fajn, ale že se těší, až vyrazíme zase někam spolu, jen my dva…

U benzínky, která naštěstí byla otevřená /jinak v neděli tu jsou skoro všechny zavřený/ jsme natankovali do kanystru a vydali se na cestu zpět. Šli jsme nějakou zkratkou přes jakýsi cizí pozemky a najednou se ocitli urpostřed strašně zanedbaný opuštěný zahrady plný fíkovníků. Takis mě chytil za ruku a snažil se mě políbit….a já jsem se nebránila….

Na lodi jsme dolili naftu a jeli nazpět. Když jsme ukládali člun, už se stmívalo. Takis s náma jel ještě na skleničku ke mně domů, ale sotva jsem otevřela láhev vína, volali ho z nemocnice, že se nějakej Belgičan ošklivě vysekal na motorce a bude třeba ho asi okamžitě operovat. Takis se s náma rozloučil a rychle odjel. V půl čtvrtý ráno mi od něj přišla zpráva: Tohle byla moje nejradostnější a nejzdařilejší operace. Pořád jsem myslel na tebe. Belgičan žije a já mám strašnou radost….

A já?? Já mám taky radost…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

21 komentářů u „Tak teda asi po dlouhý době nejsem singl

  1. I kdyz jsem byla porad pro Williama, tak od tehle chvile drzim palce Takisovi. Uzivej si to, Sonjo! Budes pak mit na co vzpominat, i kdybys nakonec skoncila (nebo zacala)s nekym jinym.

  2. No a krome bezpecneho sexu bych ted nic neresila. Nikde neni napsano, ze jini, vč. Williama jsou out forever:-)

  3. :o))aaach můj boože sonji.. zatímco já jsem úplně na dně měsíčního kráteru tak ty máš takovou romantiku .. snad si založím taky facebook ..) užij léta jak jen to jde!

  4. juuu, ja fakt miluju romanticke pribehy ostatnich (svoje taky, ze! ale kdyz se jednou rozhodnes zustat s jednim… to nejromantictejsi, zacatek vztahu, je jaksi nepraktikovatelne, lol)

  5. holky mi to vzaly z prstů, taky jsem chtěla napsat "jůůů". Prima, myslím, že se to vyvinulo tím správným směrem.

  6. To nevadí, že končípracovní sezona, sezona lásky Ti právě začala 🙂 moc zdraví kolegyně.

  7. Jako za prvni republiky – polibek rovna se zacatek vztahu. Ne jako v soucastnosti, kdy nejen polibek, ale ani samotny sex neznamenaji vubec nic zavazujiciho. Doufam, ze vam to vyjde prvorepublikove 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *