Znovu vo Monice

a vo jejím smutným konci

Monika je strašně učenlivá, takže se mi fakt podařilo do ní nabušit nějaký francouzský fráze a ještě k tomu ji naučit aspoň trochu řídit. Sice jezdí maximálně na dvojku a strašně pomalu a parkovat neumí, ale aspoň to dělá lepší dojem, než když neuměla nastartovat.

Tuhle zase sbalila nějakýho chlápka, kterýho si přivedla do svýho hotelovýho pokojíku. Koupila si kvůli tomu nějaký červený krajkový prádlo. Začínám mít vo ni docela strach, jenže ona je fakt v tomhle směru jak smyslů zbavená, takže na žádný mý rady prostě nedá. Ten chlápek k ní teda prej přišel, přinesl jí flašku červenýho, kterou ona strčila hned do skříně /všechny flašky od milenců dává zásadně mě, prej si to zasloužim…/ a řekla mu, ať moc neokouní. Takže chlapík se nedal dvakrát pobízet, jenže pak si myslel, že jako u Moniky zůstane do rána a že jako jsou teď pár, jenže to se šeredně spletl, vona mu dala do ruky boty a jeho voblečení a řekla mu, ať jde pryč, že se chce pořádně vyspat a normálně ho vypoklonkovala z pokoje. Doufám, že jí někdo jednou za tohle nějak neztrestá. Vona je fakt strašně drsná.

Pak ale přijela ta její šéfová ze Slovenska. Nafoukaná naondulovaná panička, může jí bejt tak kolem 33 let, strašně furt flirtuje se všema šéfama místní cestovky a Monice řekla, že jí přijede nějakej televizní štáb a pojedou na pár dní natáčet na Saharu, tak že prej má jet s nima a překládat.

Monika se málem zhroutila, protože věděla, že tohle je její konec. Ptala se mě, co má dělat a já jí řekla, že to buď musí tak perfektně zahrát, že si vo tý Sahaře něco načte a pak se prostě bude tvářit, že překládá, ale bude si říkat svoje věci, nebo že bude muset jít s pravdou ven, tak ať to zváží podle situace.

Naneštěstí ale ta šéfová umí dobře anglicky a blbě francoouzsky, takže se nedala voblafnout a po třech dnech se vrátila Monika ze Sahary úplně psychicky na dně, že je to jistej konec, že se tam nakonec rozbrečela a přiznala barvu, ještě prej že tam byl alespoň kameraman, kterej s ní strávil večer a taky jeden velbloudář….a hned se zasnila, že ten velbloudář byl prej fakt strašně sexy. Ach jo.

No, takže to dopadlo tak, že šéfová podle očekávání Monice řekla, ať si sbalí saky paky a do 15.8. je pryč. Sem posílaj nějakou novou delegátku, to jsem na ni teda fakt zvědavá.

Monika strašně truchlí, ale přitom zůstává optimistická. Tuhle mi večer u mě na terase řekla:“Soninka, neboj sa, já sa vrátím. Keď ma vyhazujú dvermi, já přídem oknom…“ Tak jí teda držim palce, ať se jí to fakt povede, protože bez ní to tu už nebude takový…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Znovu vo Monice

 1. Taky jsem skoročekala konec jiný, tohle je podle mě ta lepší varianta. Ovšem vzhledem k jejímu apetýtu asi bude pořád někde na hraně …

 2. Ja bych z Moniky asi moc odvazana nebyla, kdyby mne neustale pripravovala o pozornost vsech muzu. Uz tak ji mam malo. Jako kdybych mela stale nejakou moniku v patach 🙁

 3. L asi mas pravdu, ale stejne je mi to lito.

  rezi: to bylo vypoklonkovani, ale taky jsem se smala…

  dewberry: jo, ona ma proste svoji uchylku, jako asi kazdej ma nejakou, ale je proste skvela.

  kharmina: to nevim, ona totiz chce chlapky, o ktery ja bych ani nezavadila pohledem, takze je mi to fuk.

  nuli: to asi jo, nebo se vybouri a bude klid.

  paja-ostrovanka: v to doufam.

  spoon: snad jo, ale ted mi furt pise, ze chce strasne zpet, tak fakt jen doufam, ze se ji to povede, i kdyz o tom dost pochybuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *