Dobrý zprávy

ze všech koutů

Naši můj ponarozeninovej noční příchod nějak moc neřešili, i když jsem viděla, že máma má zase docela kruhy pod vočima, jak nespala, dokud mě neslyšela přijít. Říkala jsem si, že jsem kráva sobecká, že jim tohle furt dělám a zařekla se, že musím co nejdřív najít nějaký řešení, jak je netrápit.

Hlavně jsem si včera konečně zase dohodla aspoň občasnou brigádu s mojí bejvalou šéfovou a zároveň kámoškou Petronellou, což je Angličanka vlastnící v Praze firmu s tričkama /pamatujete na mejdan u ní, jak jsem si domů pozvala ty ukrajinský prostitutky?/, která mi slíbila, že můžu přijít pomáhat kdykoliv, že jsou tam furt zavalený prací. A taky mi řekla, že kdybych chtěla nastoupit na klasickej úvazek, že mě mileráda vezme, jenže to já nechci, protože nevim, kdy zase někam zmizim.

A tak tam budu chodit, když se mi bude chtít něco dělat a budu potřebovat prachy, což je super a Petronella mi hnedka nechala vytisknout vizitky Sonja Tuháčková- executive director, jako výkonná ředitelka, což mě fakt pobavilo, protože tam jsme všeho všudy jenom tři. Ale každopádně to dobře vypadá.

Zatim si nechci hledat žádný vlastní bydlení, až jestli se dostanu na vejšku, protože jestli ne, tak ihned mizim někam do dáli, ještě ale nevim kam.

Jo, a taky mi přišel dopis ze Švýcarska, že mám prominutej trest zákazu vstupu na jejich území a že je to všechno v richtigu, což mi neni moc jasný, jak se to mohlo stát a podezírám z nějaký akce moji kámošku Isabellu, kterou jsem potkala v Anglii a která mi řekla, že to její táta vyřídí. Super. Snad ho to nestálo majlant. Takže můžu kdyžtak zase vodjet tam, stejně bych se ráda mrkla za Isabellou, která mě na únor zve do jejich domu v horách někde u Sant Moritz.

Další dobrá zpráva je, že jsem se vomluvila Jarce, která se tím pádem na mě už nezlobí. / I když jí hodlám dát k porodu tu flaštičku rumu/. A pak taky to, že mi docela často volá William a taky mi slíbil, že mě přijede navštívit do Prahy co nejdřív.

Takže všechno se ubírá tím správným směrem. Snad. Nesmím to prostě zakřiknout a musim se trochu snažit. Kdyby ještě ale tak bylo nějaký slušný počasí, abych zase mohla začít chodit do Letenskýho zámečku na pivo, pak už by mi momentálně ke štěstí vůbec nic nechybělo….

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Dobrý zprávy

 1. To su zvědavá, jestli ti to s tou vejškou vyjde. No, držím pěsti. Ani nevím, co bys vlastně chtěla, jestli dostat se na výšku, nebo zase cestovat…? No, tak ať ti to dopadne jak chceš.

 2. M: Petronella ma a/ smysl pro humor a za b/smysl pro pozitivni motivaci….

  kowakova: no, ja prave sama nevim, tak tomu nechavam nejak tak volnej prubeh.

  adel: dik, i kdyz prijimacky vidim dost cerne.

 3. pindruscha: dik moc a co ty? kdy jedes do parize?

  L: jsem rada, ze se ti libi. ja tvuj taky precetla, ale vzhledem k tomu, jak je kratkej, nebylo to moc tezky. jeste ti necham vzkaz.

  paja-ostrovanka: viz novej prispevek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *