Každej večer zpívám

ale brzo to skončí

Chodíme s Jirkou, Alenou a Honzou každej večer někam. Máme několik vytipovanejch hospod, kde mají piano, vždycky napřed jen tak sedíme a povídáme, pak se jde Honza  zeptat, jestli by si mohl zahrát, no a pak už to jede, Honza hraje, já zpívám, vobčas se k nám někdo přidá s dalším nástrojem, někdy lidi dávaj i prachy, prostě pohoda.

Honza je výbornej pianista, já mu moc nestačím, ale nedává nic znát, tváří se, že zpívám oukej. Je strašně nesmělej, moc toho nenamluví, takže když nehrajem, povídám si víc s Jirkou a s Alenou, Honza většinou mlčí. Blbý je, že za tejden vodjíždí do toho Londýna na soutěž, takže tenhleten příjemnej život se zpíváním mi brzo skončí. Ale nevadí, třeba tu soutěž nevyhraje, ne že bych mu to nepřála, stipendium nedostane a vrátí se do Prahy. Aspoň na prázdniny, protože jinak dělá Jamu v Brně, ale to už jsem psala.

Taky jsem ráda, že to skončilo s Jeremym, jsem zvědavá, kolikrát ho ještě potkám v nějaký hospodě s další prsatkou. Pěkně se vybarvil, pták jeden hnusnej!

Pořád přemejšlim, co dál, žádnou práci jsem zatím nevzala, ale už to asi dlouho nebude možný, budu muset začít něco dělat. Teď zrovna jsem dostala šílenej nápad, že bych jela s Honzou do Londýna taky! Na cestu autobusem bych měla, nevím teda, kde bych spala, snad by se něco našlo. Ale mohlo by to bejt zajímavý a vypadla bych na chvíli z Prahy. Honza by tam soutěžil a já bych se zatím trošku porozhlídla po Londýně!

Ještě uvidíme, musím to promyslet. Taky nevím, co by tomu řekli naši, ale snad bych je nějak přesvědčila. Říkala jsem to zatím akorát Taťáně, ta mi odpověděla, že jsem cvok, že jsem měla jít studovat pořádnou školu a nevymejšlet pitomosti. Ale mně výlet do Londýna připadá čím dál víc jako výbornej nápad a jak se znám, asi pojedu!

Ještě jsem to neřekla Honzovi…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Sonja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Každej večer zpívám

 1. jasne, vstric novym dobrodruzstvim 😉 delej co se ti chce ale davej na sebe pozor joo? tak snad se brzo ohlasis 😉

 2. holka, tak mi připadá, jestli bys neměla svoji budoucví kariéru směřovat témto směřem? Co takhle třeba konzervatoř, AMU, nebo aspoň najít si kapelu a začít zpívat? A mimochodem, zkus se příhlásit do příští superstar 🙂

 3. au: jasně, blogovat budu pořád.
  španělka: budu e snažit, ale někdy se mi to trošku vymkne…
  melounek: honza se tvářil…no, o tom víc v mým příštím blogu.
  pája: dík, dám na tvoji radu
  éja: mě to lidi furt říkaj s tou superstar, ale já bych asi nesnesla porážku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *